22. janvārī Baltinavā sākās Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāts U13 vecuma grupas puišiem, kurā startē trīs mūsu komandas – divas komandas trenera Aivja Kokina vadībā un viena Edija Krakopa komanda, kurā pārsvarā spēlē gadu jaunāki puiši. Šī vecuma grupa spēlē tikai divus setus, par katru uzvarēto setu iegūstot 1 punktu turnīra tabulā.

Visas trīs mūsu komandas svētdien izspēlēja gan pret abām Balvu Sporta skolas komandām, gan savā starpā. Ar visām uzvarētām spēlēm mājās devās Jēkabpils Sporta skolas pirmā komanda (visas spēles uzvarēja ar rezultātu 2:0), savukārt Jēkabpils Sporta skolas otrā komanda uzvarēja abas Balvu Sporta skolas komandas, kā arī Jēkabpils Sporta skolas trešo komandu ar rezultātiem 2:0, taču aizraujošā un garām izspēlēm bagātā cīņā piekāpās Jēkabpils Sporta skolas pirmajai komandai. Mūsu trešajai komandai, lai arī tā nepiekāpīgi cīnījās katrā setā, neizdevās izcīnīt uzvaru kādā no spēlēm, tāpēc jāatzīmē, ka viņiem dalība šajā vecuma grupā ir vairāk kā pieredzes gūšana, lai veiksmīgi varētu spēlēt gadu jaunākā vecuma grupā.

Nākamās spēles U13 vecuma grupas volejbolisti aizvadīs jau šīs nedēļas beigās, kad uz Jēkabpili samērot spēkus ar mūsu komandām brauks divas Daugavpils komandas.

Attēlā Jēkabpils Sporta skolas pirmā un otrā komanda (sportistu arhīvs)

Informāciju sagatavoja Aivis Kokins, volejbola nodaļas treneris

Ieteikt citiem: