Svētdien 3. septembrī Rīgas volejbola centrā norisinājās volejbola turnīrs U15 vecuma grupā, kurā startēja piecas Latvijas komandas – Jēkabpils Sporta skola, Rīgas volejbola skola1, Rīgas volejbola skola2, Mārupes Sporta skola, Talsu novada Sporta skola, kā arī komanda no Lietuvas – Kauņas Sporta skola. Šis turnīrs kalpoja kā sagatavošanās posms pirms Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonas.

Jau no pirmās spēles mūsu puiši uz laukuma rādīja atzīstamu sniegumu – labi servējot un pašaizliedzīgi cīnoties aizsardzībā, četras spēles tika uzvarētas ar rezultātu 2:0 un viena spēle ar rezultātu 2:1, kas ļāva izcīnīt uzvaru turnīrā. Līdz ar to turnīrā kopumā tika nospēlēti 11 seti, no kuriem 10 tika uzvarēti, kas liek domāt, ka ieguldītais darbs treniņos atmaksājas un puiši ir labi sagatavojušies nākošajai sezonai!

Komandas sastāvā spēlēja Kristers Elksnis, Kristers Navenickis, Kristofers Kotovičs, Ernests Grudinskis, Emīls Rudzītis, Erlends Teicāns, Daniels Bajārietis un Ģirts Stradiņš.

Attēlā uzvarētāji un viņu atbalsta komanda

 

Informāciju sagatavoja Aivis Kokins, Jēkabpils Sporta skolas volejbola treneris

Ieteikt citiem: