Agrā sestdienas rītā mērojām ceļu uz Cēsīm, kur piedalījāmies ‘’Cēsu Kausā 2022’’- paldies Cēsu pilsētas sporta skolai par uzaicinājumu! Jēkabpils Sporta skola tika pārstāvēta visās zēnu vecuma grupās.

Vecākajā grupā turnīrā piedalījās četras komandas- Kuldīgas NSS, Minusas VS, Cēsu SS un Jēkabpils SS. Turnīra nolikums paredzēja izspēlēt apli, kur katra komanda tiekas ar katru un, neatkarīgi no rezultāta, spēlē 3 setus. Jēkabpils SS U17 volejbolisti pirmo spēli aizvadīja pret Kuldīgas vienaudžiem, kurā, pēc bikli iesākta un zaudēta pirmā seta, sekoja uzvaras nākamajos divos setos. Otrā spēle pret Minusas VS- scenārijs identisks, pirmais sets zaudēts, otrais un trešais uzvarēts. Trešā spēle pret mājiniekiem bija jau finālspēle, jo arī Cēsīm kabatā bija divas uzvaras. Spēle arī pierādīja, ka ir finālcienīga, jo pirmajā setā 26:24 uzvar Cēsis, otrais sets vēl dramatiskāks- neizmantotas četras setbumbas un zaudēts 28:30 , savukārt trešais sets gan aizgāja pārliecinoši par labu mums ar rezultātu 25:16. Kopvērtējumā Jēkabpils SS U17 volejbolistiem sudraba medaļas un kauss par otro vietu, komandas labākais spēlētājs Renārs Seilis.

Par jaunākām komandām stāsta treneris Aivis Kokins: ‘’Cēsu Kausā viena mūsu komanda piedalījās U14 grupā. Kopā grupā sacentās 5 komandas - divas Daugavpils komandas, apvienotā Talsu/Dundagas komanda, mājinieki no Cēsīm, kā arī Jēkabpils Sporta skolas volejbolisti. Pirmajā kārtā visas 5 komandas izspēlēja katra ar katru savā starpā - Jēkabpils komandas bilance šajā kārtā bija 4 uzvaras un 1 piedzīvots zaudējums pret Talsi/Dundaga komandu, kas deva tiesības spēlēt finālā pret to pašu Talsi/Dundaga komandu. Finālā puiši spēlēja pašaizliedzīgi un ar lielu cīņassparu, kas noveda pie uzvaras ar rezultātu 25:22 un izcīnītu 1. vietu! Komandā spēlēja Kristers Elksnis, Ernests Grudinskis, Kristofers Kotovičs, Nikita Livča, Ģirts Stradiņš, Erlends Teicāns, Daniels Bajārietis, Emīls Rudzītis, Nikita Dmitrijevs un Patriks Maželis. U13 vecuma grupā kopumā sacentās 10 komandas, no kurām trīs bija Jēkabpils SS komandas. Komandas tika sadalītas 2 grupās pa 5 komandām. Divas komandas tika ielozētas 1 grupā, kurā ieņēma attiecīgi 1. un 2. vietu, kas vienai no komandām deva tiesības spēlēt turnīra finālā, bet otrai komandai bija jācīnās par 3. vietu. Spēlē par 3. vietu Jēkabpils Sporta skolas 2. komanda apspēlēja Jēkabpils Sporta skolas 3. komandu un tādējādi izcīnīja bronzas medaļas. Bronzas medaļas ieguva Oskars Krastiņš, Linards Valainis, Igors Valainis, Dāvis Vališins un Gatis Groza, bet U13 finālspēlē, kā arī visā turnīrā pārliecinošu sniegumu nodemonstrēja un pelnīti uzvarēja Jēkabpils Sporta skolas 1.komanda, kurā spēlēja Kristers Navenickis, Adrians Zubs, Neo Andrejevs, Ralfs Silionovs un Jegors Kučiks.

Foto: U17 komanda

 

Informāciju sagatavoja volejbola nodaļas treneris Raivis Obrumans

Ieteikt citiem: