5. maijā Cēsīs ar finālsacensībām noslēdzās Latvijas jaunatnes volejbola sezona U14 vecuma grupā, kurā startēja arī Jēkabpils Sporta skolas komanda.

        No pagājušā gada oktobra līdz šī gada maijam visas šīs grupas komandas izspēlēja regulāro sezonu, pēc kuras mūsu komanda ierindojās 2. vietā, kas deva tiesības finālsacensības sākt tikai no pusfināla. Diemžēl tajā nācās atzīt Liepājas sporta spēļu skolas komandas pārākumu ar rezultātu 0:2 (17:25,19:25), kas nozīmēja, ka nācās cīnīties vien par 3. vietu pret Daugavpils komandu. Tomēr arī šī spēle īsti mūsu puišiem neizdevās un atkal nācās ciest zaudējumu ar rezultātu 0:2 (16:25,18:25), kā rezultātā Jēkabpils Sporta skolas U14 vecuma grupas volejbolisti šajā sezonā ierindojās 4. vietā Latvijas jaunatnes volejbola čempionātā. Lai arī puišiem šajā sezonā mērķi bija augstāki, galvas nav nolaistas –priekšā treniņi, Vasaras spēles volejbolā un tad jau nākošajā sezonā varēs censties uzlabot šīs sezonas rezultātu!

Treneris Aivis Kokins

Attēls no LVF arhīva

Ieteikt citiem: