Kuldīgas vieglatlētikas manēžā 16.novembrī notika sacensības U14 vecuma grupai. Sacensības ne tikai atnesa godalgas, bet tika laboti trīs Jēkabpils novada rekordi. Pirmās vietas ieguvēji ir Katrīna Daudzvārde (300m un stafete), Nikola Liepiņa (1000m un stafete), Olīvija Ozoliņa (stafete) un Melānija Teicāne (stafete) un šeit jāpiebilst, ka Jēkabpils novada rekordi laboti gan meiteņu stafetē, gan Nikolai 1000 metru skrējienā. Otro vietu izcīnīja Ralfs Bogdanovičs (stafete), Ervīns Fiļovs (stafete), Vestards Kalve (lodes grūšana un stafete) un Kristers Salenieks (stafete), kur puiši stafetē, savukārt, pirmie uzstādīja rekordu šajā vecuma grupā novada mērogā. Trešās vietas godalgas ir Katrīnai Daudzvārdei (60m), Ervīnam Fiļovam (1000m) un Annijai Grandānei (1000m).

Valsts svētku dienā Līvānos risinājās tradicionālais, nu jau sestais, Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītais Līvenhofas skrējiens. Treneris Ainis Raubiškis: ‘’Kārtējā uzvara- šoreiz jūdzes skrējienā (1609m) Katrīnai Daudzvārdei. Otrā vieta, sāpīgs kritiens startā un sportisks niknums līdz finišam Nikolai Liepiņai. Otrā un trešā vieta attiecīgi Ervīnam Fiļovam un Ralfam Bogdanovičam, kā arī otrā vieta 600 metru skrējienā Viktorijai Loginai, tikai metru zaudējot rīdziniecei.’’

Pateicamies visiem vieglatlētiem, kas sacensībās ar godu pārstāv Jēkabpils Sporta skolu! Neskatoties uz to, ka rakstos vairāk pieminēti tiek godalgu saņēmēji, mēs pamanām un lepojamies ar visiem sasniegumiem un ar katru savu audzēkni, paldies!

Attēlā brīdis no Līvenhofas skrējiena (sportistu arhīvs)

 

 

Ieteikt citiem: