Aizvadītajā nedēļā Jēkabpils Sporta skolas vieglatlēti piedalījās sacensībās Valmierā un Jelgavā.

Valmierā divu dienu garumā jau divdesmit astoto reizi notika Valmieras spēles trīs vecuma grupās. Šīs sacensības ir atlētu iecienītas, lielā konkurencē notiek sīva sāncensība  un savu rezultātu kāpināšana. Spīdošs sniegums, 1.vieta sacensībās, Latvijas un Jēkabpils novada rekords U18 vecuma grupā tagad pieder Emīlam Lambam, kurš 400 metru skrējienu pieveica ar rezultātu 47,94 sekundes. Ļoti labs rezultāts Agatei Medeļevai, kas U14 grupā izcīnīja 1.vietu 100 metru skrējienā (13,37s). Stabili lielisks sniegums Ervīnam Fiļovam, kurš palika nepārspēts 1000 metru skrējienā (3:08,06), otrs labākais rezultāts starp U18/U20 vecuma grupas augstlēcējām Dagmārai Midzenei (1,62m), 3.vietas ieguvējs 1000m distancē ir Aleksejs Rožkovs (U14; 3:14,66s).

Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā notika šī gada noslēdzošais LVS/Sportland kausa posms. Šeit vislabāk veicās Vestardam Kalvem, kurš lodes grūšanā starp U16 vecuma grupas atlētiem uzrādīja 2.vietas cienīgu rezultātu (11,83m) un Edvartam Eglītim, izcīnot 3.vietu augstlēkšanā pieaugušo konkurencē, rezultāts 1,96m.

Pateicamies katram mūsu atlētam un trenerim, kas piedalās sacensībās un cīnās- tas nav viegli, tāpēc nebeigsim atkārtot, ka arī ārpus goda pjedestāla palikušais rezultāts ir atzīstams un novērtējams, jo aiz tā stāv katru dienu ieguldīts smags darbs. Mērķtiecīgiem sportistiem nav brīvdienu.

Ieteikt citiem: