Latvijas čempionātā, kas no 30.jūnija līdz 1.jūlijam risinājās Ogrē, mūsu vieglatlēti, par spīti lielajam karstumam, spēja izlikt sevi uz visiem 100% un uzrādīja ļoti atzīstamus rezultātus. EMĪLS LAMBA- divkārtējs čempions ar LAT SB un personīgo rekordu 400m skrējienā (50,22s), kā arī ar labāko rezultātu čempionātā 200 metru skrējienā, ko pieveica 22,98 sekundēs. LINDA ZEMĪTE ir divkārtēja vicečempione, jo sudraba godalgas izcīnītas tāllēkšanā (5,39m) un augstlēkšanas     disciplīnā (1,64m). Tikai vienu centimetru Lindai zaudēja KRISTIĀNA BĒRZIŅA, kas tāllēkšanā ir 3.vietas ieguvēja ar rezultātu 5,38 metri un tas šajā disciplīnā ir Kristiānas labākais rezultāts. Pārējiem sportistiem šoreiz veicās mazāk, bet cīņasspars, kas tika uzrādīts šajā čempionātā, liecina, ka tas ir tikai laika jautājums, lai arī viņu rezultāti liktu par sevi runāt. Jaunos sportistus sagatavoja treneri Ģirts Lamba un Aivars Noris.

Foto: Emīls Lamba (athletics.lv)

Ieteikt citiem: