Sestdien, 12. novembrī, Jēkabpils novada Atašienē pirmo reizi notika “Marinzejas skrējiens”, kurā par spīti izaicinošajiem laikapstākļiem piedalījās 101 dalībnieks. Bērniem bija iespēja sacensties 500 m un viena kilometra distancē, savukārt jaunieši un pieaugušie devās septiņus kilometrus garā trasē apkārt Marinzejas ezeram gan skrienot, gan nūjojot, gan ejot.

Vīriešu konkurencē septiņu kilometru distanci visātrāk veica Anatolijs Macuks, otro vietu izcīnīja Jānis Ābols, bet trešo – Roms Žilinsks.

Sieviešu vidū pirmā atskrēja Inese Macuka, uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Kitija Elksne, bet trešo vietu ieguva Alise Miteniece.

Nūjošanas disciplīnā uzvarēja Uldis Dīcis, Ēriks Apšenieks un Inārs Supe.

500 m skrējienā zēniem uzvaras laurus plūca Olivers Salenieks, Rinalds Fišers un Armīns Savickis, bet no meitenēm pirmās finiša līniju šķērsoja Keita Savicka, Emma Bražūne un Barbala Paegle.

Viena kilometra distancē ātrākais zēns bija Ervīns Fiļovs, aiz sevis atstājot Renāru Jaksonu un Kristeru Salenieku, bet no meitenēm ātrāko trijniekā iekļuva Nikola Liepiņa, Paula Ozoliņa un Lauma Sola.

Paldies visiem dalībniekiem! Īpaša pateicība Jēkabpils Sporta skolai un Zemessardzes 56. Kaujas nodrošinājuma bataljonam, kā arī Brāļu Skrindu Atašienes pamatskolai par laipno uzņemšanu.

Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit https://www.jekabpilssc.lv/uploads/files/pielikumi/events/22/11/14/marinzejas-skrejiens-2022-rezultati.pdf

Informācijas avots: jekabpilssc.lv

Ieteikt citiem: