4.martā Lietuvā, Paņevēžas vieglatlētikas manēžā, notika visu triju Baltijas valstu junioru (U20) čempionāts telpās. Pagājušajā gadā pirmās līdzīgās sacensības notika Valmierā un komandu vērtējumā pārāki bija igauņu sportisti, par 12 punktiem pārspējot Latvijas komandu, savukārt lietuviešu juniori palika trešie. Šogad atkal uzvara Igaunijai (178 punkti), otrie ir lietuvieši ar 168 punktiem un trešie ir mūsu Latvijas juniori, atpaliekot pavisam nedaudz, jeb 165 punkti. Latvijas izlases sastāvā startēja arī Jēkabpils Sporta skolas augstlēcēji Dagmāra Midzene un Edvarts Eglītis (treneris Ainis Raubiškis). Sudraba godalgas vērts lēciens Edvartam- 1,95 metri, savukārt Dagmārai ir bronza (1,76m), gandarījums par jaunu personīgo iekštelpu rekordu un neapstrīdama apņēmība kāpt augstāk- lai izdodas!

Foto no sportistu personīgā arhīva

Ieteikt citiem: