Divas dienas Valmierā notika Latvijas čempionāti pieaugušajiem un U23 vecuma grupai, kur startēja pieci Jēkabpils Sporta skolas vieglatlēti. Sīvas, jo sīvas cīņas tika aizvadītas, jo šīs sacensības Latvijas spēcīgākajiem atlētiem bija vienas no pēdējām, kas vēl deva iespēju kvalificēties Parīzes olimpiskajām spēlēm, un tas konkurentiem piešķīla vēl lielāku uguni un degsmi uzvarēt. Neskatoties uz karsto sacensību atmosfēru, visi mūsu sportisti darīja neiespējamo, tāpēc esam patiesi lepni par savu atlētu rezultātiem-

EMĪLAM LAMBAM- 2.vieta un vicečempiona tituls 400m (48,08s) un 7.vieta 200m (22,17s) pieaugušo konkurencē;

DANIELAM ĢIEDRIM- 2.vieta un vicečempiona gods augstlēkšanā (1,98m) starp pieaugušajiem;

EDVARTAM EGLĪTIM- 2.vieta augstlēkšanā (1,90m) U23 vecuma grupā un 8.vieta pieaugušo konkurencē;

DAGMĀRAI MIDZENEI- 5.vieta augstlēkšanā (1,65m) starp pieaugušajiem

un KRISTIĀNAI BĒRZIŅAI- 11.vieta trīssoļlēkšanā (10,93m) pieaugušo konkurencē.

Apsveicam mūsu censoņus un viņu trenerus Aini Raubiški un Ģirtu Lambu!

 

Attēli no LVS arhīva

Ieteikt citiem: