Ar Latvijas izlases ierindošanos 2.vietā (248 punkti) noslēdzās 21.jūlijā Igaunijā notikušais Baltijas U16 komandu čempionāts vieglatlētikā. Igaunijas atlēti atkal izrādījās stiprāki, iegūstot 285 punktus, savukārt lietuviešu komanda ar 193 punktiem ieņēma trešo vietu Baltijas komandu konkurencē. Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja divi vieglatlēti un abi jaunieši uzrādīja atzīstamus rezultātus savās disciplīnās- EMĪLAM LAMBAM 1.vieta 400 metru skrējienā (51,17s), savukārt LINDAI ZEMĪTEI 3.vieta un pieveikti 1,55 metri starp stiprākajām Baltijas augstlēcējām. Apsveicam! (Foto: Lambas- vieglatlēti trīs paaudzēs)

Tikai nedēļa palikusi līdz LĀSMAS ZEMĪTES dalībai Pasaules U20 čempionātā, kas 1.-6.augustā risināsies Kolumbijā. Atlētei priekšā stāv cīņa gan augstlēkšanas, gan tāllēkšanas disciplīnās, tāpēc novēlēsim Lāsmai ticēt saviem spēkiem un varēšanai sasniegt iecerēto. Potenciāls ir liels, cīņasspars ir vēl lielāks- lai izdodās! Kopā ar savu audzēkni uz Kolumbiju dosies arī Lāsmas treneris Ainis Raubiškis.

Ieteikt citiem: