Kad Latvijas vieglatlētu konkurencē spēki ir pārbaudīti jau vairākkārt, kārdinājums salīdzināt savu varēšanu ar pārrobežas sportistiem ir jo lielāks, tāpēc tika pieņemts lēmums U12 un U14 vecuma grupas atlētiem 2.martā startēt pie draudzīgajiem kaimiņiem Šauļu pilsētas bērnu čempionātā. Šīs sacensības visiem mūsu vieglatlētiem deva ne tikai neatsveramu starptautisku sacensību pieredzi, bet arī personīgos rekordus. Godalgas izcīnīja Katrīna Daudzvārde, iegūstot 1.vietu 200 m skrējienā ar rezultātu 27,51s un te uzreiz jāpiebilst, ka jau vairākkārt Katrīna tieši šajā disciplīnā mērķtiecīgi ir kāpinājusi Jēkabpils novada rekordu. Sudraba vērta godalga Katrīnai ir 60 m skrējienā (8,21s, jauns novada mēroga rekords), savukārt Vestardam Kalvem divas 1.vietas- 200 m skrējienā (28,45s) un augstlēkšanā (1,55m). Divas pirmās vietas izcīnīja arī Ervīns Fiļovs- 600 metru skrējiens 1:53,57s un 1000 metri, kas tika pieveikti 3:33,03s nodrošināja viņam vietu uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Dāvim Līcītim sasniegumu kontā divas bronzas godalgas- augstlēkšanā (1,35m) un 60 metru skrējienā, rezultāts 8,80 sekundes. Apsveicam visus sportistus un viņu trenerus ar atzīstamajiem rezultātiem, kas popularizēja Jēkabpils Sporta skolas vārdu ārpus jau ierastajām sporta arēnām.

Foto no sportistu personīgā arhīva

Ieteikt citiem: