‘’Svētdien, 7.jūlijā, Valmieras Jāņa Daliņa stadionā noslēdzās XXX Prezidenta balvas izcīņas sacensības vienlaikus ar visu triju Baltijas valstu komandu čempionātu, kurš notika jau sešdesmit pirmo reizi. Komandu cīņā Latvija otrā, uzvaras desmit disciplīnās’’- vēsta ieraksts Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā. Latvijas komandas sastāvā piedalījās arī Jēkabpils Sporta skolas vieglatlētikas trenera Ģirta Lambas audzēkņi Emīls Lamba un Daniels Ģiedris. Emīls vārda vistiešākajā nozīmē pārspēja pats sevi, uzlabojot savu iepriekš uzstādīto Latvijas rekordu 400 metros starp jauniešiem- šoreiz distances rezultāts ir 47,65 sekundes un godam izcīnīta 3.vieta. Danielam Ģiedrim sāpīgā 4.vieta augstlēkšanā, sacensību rezultāts 1,95 metri. Apsveicam mūsu sportistus un treneri!

Attēls no LVS arhīva

Ieteikt citiem: