Tieši tik vienkārši- aizvadītās nedēļas nogalē Jelgavā notikušajā Latvijas U18 un U20 čempionātā mūsu vieglatlēti izcīnīja četras godalgas! EDVARTS EGLĪTIS un LĀSMA ZEMĪTE kļuva par čempioniem augstlēkšanā junioru konkurencē, rezultāti attiecīgi 2,05 un 1,76 metri. Par vicečempioni šķēpa mešanas disciplīnā starp jaunietēm kļuva SANDRA BRIKMANE, kurai rezultāts 45,35 metri. Par spīti tajā brīdī uznākušajam negaisam ar pieveiktu 1,71 metru augstlēkšanā jauniešu konkurencē 3.vietu izcīnīja DAGMĀRA MIDZENE. Jaunos sportistus čempionātam sagatavoja treneris Ainis Raubiškis.

Ja pavisam drīz jeb 16.-17.jūlijā Viļņā notiks Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts, kur Latvijas izlases sastāvā iekļauti arī mūsu jaunieši- Lāsmai Zemītei jācīnās būs divās lekšanas disciplīnās, Edvartam Eglītim augstlēkšanā, savukārt Sandrai Brikmanei šķēpa mešanā. Baltijas U16 komandu čempionāts šogad 21.jūlijā notiks Igaunijas pilsētā Jehvi. Godam pārstāvēt Latviju izlases sastāvā dosies mūsu jaunie vieglatlēti Linda Zemīte (augstlēkšana) un Emīls Lamba, kuram jācīnās būs trīs skriešanas disciplīnās (200m, 400m, jauktā mazā zviedru stafete). Novēlam, lai visiem sportistiem ir viegls solis, jauni ieraksti statistikā un gandarījums par padarīto Latvijas izlases labā. Lai izdodās!

Foto: Sandra Brikmane (athletics.lv)

Ieteikt citiem: