No 2.līdz 4.septembrim Brno, Čehijā, notika Eiropas bērnu spēles vieglatlētikā, kur kuplā skaitā piedalījās arī 21 Jēkabpils Sporta skolas vieglatlēts treneru Aivara Nora un Aiņa Raubiška vadībā. Šajās sacensībās piedalījās Eiropas sporta klubi un sporta skolas, kopumā no 17 valstīm. Liels paldies jāsaka jauno sportistu vecākiem un Jēkabpils novada pašvaldībai par rasto iespēju mūsu dalībai tik iespaidīgās sacensībās- tika gūta jauna pieredze un pozitīvas emocijas, startējot tik lielā konkurencē.

            Sacensībās tika izcīnīta viena sudraba medaļa- to iespēja komandas līderis Vestards Kalve augstlēkšanā (1,61m), papildus labojot Jēkabpils novada rekordu U14 vecuma grupā 60 metru skrējienā (8,21s; 23.vieta) un šķēpa mešanā (37,96m; 5.vieta). Katrīna Daudzvārde kārtējo reizi laboja novada rekordu 60 metru skrējienā (8,17s; 12.vieta), kā arī ieguva 13.vietu 150 metru skrējienā un 9.vietu augstlēkšanā.

Vēl kā labākos jāatzīmē Mārtiņš Renāts Jukšs (1500m; 11.vieta), Ervīns Fiļovs (800m; 17.vieta), Annija Bogdanova (šķēpa mešana-10.vieta; lodes grūšana- 12.vieta), Sofija Bokāne (1500m; 17.vieta), Paula Zvaigzne (lodes grūšana; 10.vieta) un  Elza Eglīte (augstlēkšana; 9.vieta), savukārt Agate Medeļeva ar 9,00s pieveiktiem 60 metriem atkārtoja Jēkabpils novada rekordu un ieguva 16.vietu. Meiteņu stafetes komanda 4x60m izcīnīja augsto 12.vietu astoņdesmit sešu komandu konkurencē- runājot par visiem rezultātiem jāatzīmē, ka katrā disciplīnā startēja apmēram 200 dalībnieku. Arī pārējie mūsu audzēkņi startēja savu spēju robežās- Monta Lapiņa, Olīvija Ozoliņa, Melānija Teicāne, Estere Vilciņa, Viktorija Logina, Paula Ozoliņa, Nikola Liepiņa, Luīze Buķe, Agate Miglāne, Kristers Salenieks, Aleksejs Rožkovs un Ralfs Bogdanovičs- viņi visi bija cīnītāji. Pateicamies šoferīšiem par jauko braucienu!

Informāciju sagatavoja Aivars Noris, Jēkabpils Sporta skolas vieglatlētikas treneris

 

Attēlā Vestards Kalve un treneris Aivars Noris

Ieteikt citiem: