Pagājušās nedēļas nogalē Valmierā jau tradicionāli, jeb 28 reizi notika ikgadējās sacensības ‘’Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā’’, kas kopš 2012.gada ir arī Baltijas komandu čempionāts. Kopvērtējumā Latvija ar 239 punktiem ierindojās 3.vietā, par uzvarētājiem kļūst Lietuvas sportisti (280p.), savukārt igauņiem sudrabs ar iegūtiem 278 punktiem.

Tiesības startēt sacensībās izcīnīja divi mūsu vieglatlēti augstlēcēji- DAGMĀRA MIDZENE un EDVARTS EGLĪTIS. Edvartam šoreiz neizdevās pārspēt konkurentus, rezultāts 2,05 metri un kopvērtējumā 5.vieta, savukārt Dagmāra veiksmes paspārnē ‘’nouguņoja’’ un, otro reizi atkārtojot savu rekordu, kas ir 1,77 metri, ar sev raksturīgo smaidu uz lūpām kļuva par 1.vietas ieguvēju! Apsveicam abus jauniešus un pateicamies par sportisko ieguldījumu!

Foto: Dagmāra Midzene (athletics.lv)

Ieteikt citiem: