‘’Atsperīgāko’’ atlētu turnīrs, kurš veltīts Henrija Silova piemiņai un Daugavpilī notika jau divdesmito reizi, 11.martā pulcēja arī vienpadsmit Jēkabpils Sporta skola augstlēcējus. Godalgas savās vecuma grupās izcīnīja astoņi no tiem- 1.vieta ir Katrīnai Vībānei (U12; 1,28m), Vestardam Kalvem (U14; 1,64m, uzlabots Jēkabpils novada rekords) un Dagmārai Midzenei (pieaugušie; 1,71m), otrās vietas izcīnīja Sendija Drozde (U12; 1,28m), Dāvis Līcītis (U14; 1,35m) un Edvarts Eglītis (pieaugušie; 2,05m), savukārt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Alise Ģiedre (U16; 1,36m) un Armands Andersiņš (U12; 1,28m). Paldies visiem treneriem un sportistiem par skaisto ziemas sezonas sacensību noslēgumu, kas ir aizvadīta ar atzīstamiem rezultātiem, jauniem rekordiem un bagātīgu medaļu klāstu!

Attēlā Vestards Kalve, Dāvis Līcītis un treneris Aivars Noris (no personīgā arhīva)

Ieteikt citiem: