Latvijas čempionāts jaunākajiem dalībniekiem, jeb U14 vecuma grupai 5.jūlijā notika Baldones stadionā. Ņemot vērā, ka šai vecuma grupai čempionātu pieredze tikai sāk krāties, iegūtie rezultāti nelika vilties. KATRĪNA DAUDZVĀRDE un ELZA EGLĪTE ieguva vicečempionu titulus- Katrīnai personīgais un Jēkabpils rekords 300 metru skrējienā (43,89s), savukārt Elzai sudraba godalga pateicoties pieveiktajiem 1,55 metriem augstlēkšanā, kur izdevās krietns atrāviens no bronzas, tomēr pāris centimetru trūkums liedza saņemt augstāko vērtējumu. MĀRTIŅŠ RENĀTS JUKŠS 2000 metru skrējienā uzrādīja savu labāko rezultātu 6:53,16 un godam nopelnīja vietu stiprāko trijniekā ar iegūto 3.vietu. Ļoti mērķtiecīgs sniegums!

Foto no sportistu arhīva (čempionāta dalībnieki ar saviem treneriem Aini Raubiški un Aivaru Nori)

Ieteikt citiem: