Vieglatlētiem 15.novembrī ar čempionātu Kauņā uzsākusies ziemas sacensību sezona. Treneris Aivars Noris: ‘’ Pirmais starts manēžā un laboti trīs Jēkabpils novada rekordi U-14 vecuma grupā! To, startējot divcīņas sacensībās, iespēja Katrīna Daudzvārde, kas 600 metru skrējienā par 2,52 sekundēm pārspēja kādu 2016.gada rekordu, un viņas uzrādītais jaunais rekords ir 1:43,84s. Lieliski startēja Vestards Kalve, labojot savu iepriekš uzstādīto novada rekordu 60 metru skrējienā uz 7,95 sekundēm, savukārt augstlēkšanā pieveikti 1,75 metri, tādejādi pārspējot cita sportista 2019.gadā uzrādītos 1,66 metrus.

Divcīņā pirmās vietas izcīnīja Katrīna Daudzvārde, Vestards Kalve un Paula Zvaigzne, otro vietu ieguva Agate Miglāne, trešā ir Olīvija Ozoliņa, savukārt Melānija Teicāne palika uzreiz aiz godalgotā pjedestāla. Neveiksmīgs starts izvērtās Sofijai Bokānei- kritiens 600 metru skrējienā laikā liedza izcīnīt godalgas. Nobrāzumi sadzīs un veiksme neizpaliks, turpinām trenēties!’’

Ieteikt citiem: