Ābeļu pamatskolā notika skolu sporta sacensības volejbolā 2011.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem un meitenēm mazo skolu grupā. Zēnu konkurencē uzvaru izcīnīja Ābeļu pamatskolas komanda- Reinis Kārlis Kapačs, Edgars Vēveris, Mariuss Caps, Artūrs Vaniņš, Markuss Keiris, Kirils Hucanu, Alekss Davidovičs, kuri ar 2:0 (21:13; 21:11) uzveica Sūnu pamatskolas zēnus- Arti Zeimulu, Āronu Vītoliņu, Maratu Beinaroviču, Markusu Ročānu, Tomu Lazdānu, Krišjāni Valpēteru, Ruslanu Putraševicu. Meitenēm uzvaru izcīnīja arī Ābeļu pamatskolas komanda- Diāna Krodziniece, Enija Koroļova, Marta Stūrniece, Emma Romanova, Ieva Briģe, Sandra Loreta Kapača, Dita Safonova, kuras ar 2:0 (21:11; 21:19) uzveica Zasas vidusskolas komandu- Esteri Makovecku, Helēnu Rūrāni, Esteri Dzeni, Lindu Geidāni, Karlīnu Dzeni, Justīni Geidāni, Zitu Godļevsku, Katrīnu Grandāni, Sanitu Gabranovu. Paldies par spēļu tiesāšanu Ivetai Aišpurei un Tatjanai Permaņickai!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe

Ieteikt citiem: