Ābeļu pamatskolā norisinājās TOP kauss volejbolā 2004.-2007.gadā dzimušajiem jauniešiem un jaunietēm. Atbalstīt jaunos volejbolistus bija ieradušies volejbola kluba “Jēkabpils lūši” pārstāvji, kuri dalījās savā pieredzē, kad, skolnieki būdami, spēlēja šādās sacensībās un novēlēja veiksmi cīņās par ceļazīmi uz TOP kausa finālu, ko izcīna 1.vietas ieguvēji. Jauniešiem, triju komandu konkurencē, 1.vietu un ceļazīmi uz finālu izcīnīja Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komanda- Arvis Prokopenko, Renārs Seilis, Norberts Sils, Tomass Orste, Kārlis Jaundžeikars, Ralfs Kļaviņš, Markuss Miezāks, Jānis Roberts Lācis, kuri ar 25:22 uzveica Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikuma komandu, ar 25:14 uzveica Aknīstes vidusskolas komandu. 2.vieta Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikuma komandai- Tomasam Ločmelim, Maksimam Feoktistovam, Kristapam Stivriņam, Raivim Gutānam, Augustam Uķim-Ukkem, Maksimam Fjodorovam, Oto Kaktiņam, Tomam Mārānam, kuri ar 25:11 uzveica Aknīstes vidusskolas komandu- Kristeru Kalniņu, Ivo Moldānu, Robertu Bobrovu, Ritvaru Jegorovu, Kristu Kantānu, Rinaldu Studānu. Jaunietēm uzvaru izcīnīja Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikuma komanda- Sāra Bernharde, Līva Ieviņa, Nataša Komarova, Keita Reiņikova, Kate Bokāne, Kristiāna Knēģere, Karīna Ričagova, Milana Voitāne, kuras ar 25:18 uzveica Aknīstes vidusskolas komandu, ar 25:18 Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandu, ar 25:12 Jēkabpils 3.vidusskolas komandu. 2.vieta Aknīstes vidusskolas komandai- Agnetai Goldbergai, Martai Annijai Mažeikai, Sanijai Minkevičai, Paulai Buiķei, Kristai Kristiānai Grigas, Agitai Ivanovai, kuras ar 25:19 uzveica Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandu un ar  22:25 piekāpās Jēkabpils 3.vidusskolas komandai. 3.vieta Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai- Laumai Kalniņai, Marijai Silavai, Kristiānai Ustiņenkovai, Beātei Studānei, Patrīcijai Nikolai Bolzanei, Samantai Ragainei, Esterei Tomiņai, Sintijai Skruzmanei, Dārtai Ukrinai, kuras ar 25:16 uzveica 4.vietas ieguvējas- Jēkabpils 3.vidusskolas komandu. Paldies par sacensību raitu norisi laukuma tiesnešiem Guntim Grigalim un Kristeram Elksnim! Lai veiksmīgs starts uzvarētājkomandām TOP kausa finālā, kas norisināsies 21.aprīlī Rīgā!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe

 

Ieteikt citiem: