Ābeļu pamatskolā norisinājās TOP kauss volejbolā pamatskolas grupas zēniem un meitenēm. Sacensību dalībnieki bija gandarīti par mūsu favorītkomandas “Jēkabpils lūši” klātesamību, par labajiem vēlējumiem un emocionālu atbalstu. Meiteņu konkurencē par ceļazīmi uz finālu, vēlmi cīnīties izrādīja trīs komandas. 3.vieta Jēkabpils 2.vidusskolas meitenēm- Sanijai Stepai, Patrīcijai Saušai, Veronikai Iļjinai, Luciei Sabo, Ievai Mežalei, Annai Aleksandrovai, Katrīnai Cvilikovskai, Mihaelai Girginai, kuras ar 10:25 zaudēja Jēkabpils 3.vidusskolas komandai un ar 13:25 zaudēja Zasas vidusskolas komandai. 2.vieta Zasas vidusskolas meitenēm- Endijai Aleksejevai, Sindijai Minalto, Dinijai Šķeltiņai, Sabīnei Sorokai, Evelīnai Ruško, Diānai Upeniecei, Karlīnai Dzenei, kuras ar 10:25 zaudēja uzvarētājām- Jēkabpils 3.vidusskolas meitenēm-Paulai Zvaigznei, Elzai Eglītei, Ievai Ošānei, Luīzei Kitovai, Alīnai Girļanu, Vivitai Puķinskai, Evelīnai Začestai, Kitijai Prokofjevai, Elzai Martinsonei, Amandai Ozoliņai. Zēnu konkurencē uzvaru izcīnīja Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komanda- Emīls Ieviņš, Emīls Vasiļausks, Neo Andrejevs, Emīls Rudzītis, Kristofers Kotovičs, Erlends Teicāns, Kristers Elksnis, Kristers Navenickis. Uzvarētāji uzveica visus savus pretiniekus- ar 25:18 Jēkabpils 2.vidusskolas komandu, ar 25:12 Aknīstes vidusskolas komandu, ar 25:8 Zasas vidusskolas komandu, ar 25:8 Krustpils pamatskolas komandu. 2.vietu izcīnīja Jēkabpils 2.vidusskolas komanda- Rainers Veips, Alans Bondarenko, Ernests Grudinskis, Daniels Bajārietis, Ģirts Stradiņš, Ņikita Livča, Linards Valainis, kuri ar 25:10 uzveica Aknīstes vidusskolas komandu, ar 25:8 uzveica Zasas vidusskolas komandu, ar 25:10 uzveica Krustpils pamatskolas komandu. 3.vieta Aknīstes vidusskolas komandai- Arvim Ķiķēnam, Ģirtam Dzenim, Markam Čekam, Artim Mežaraupam, Naurim Grigalim, Artūram Uļjanovam, Dāvim Salcevičam, Jānim Mārānam, Kārlim Ārgulim, kuri ar 25:22 uzveica Zasas vidusskolas komandu (sacensībās 4.vieta), ar 25:21 uzveica Krustpils pamatskolas komandu (sacensībās 5.vieta). Paldies par spēļu tiesāšanu “Jēkabpils lūšu” komandas pārstāvjiem, Guntim Grigalim un Edgaram Lambam! Lai uzvarētājiem veiksme finālspēlēs Rīgā, 21.aprīlī!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe

Ieteikt citiem: