TOP kausa 1.posms vidusskolas grupā

Ābeļu pamatskolā norisinājās TOP kausa 1.posma sacensības volejbolā vidusskolas grupā, kur piedalījās 2003.-2006.gadā dzimušie jaunieši un jaunietes, lai cīnītos par ceļazīmi uz TOP kausa finālu, kas notiks 16.aprīlī Rīgā. Sacensību atklāšanā piedalījās sporta kluba “Jēkabpils Lūši” komanda, kuri pastāstīja par savu pieredzi, kad skolas laikā piedalījās šo sacensību finālā un vairākkārt izcīnīja 1.vietu, kā arī novēlēja, lai katrai komandai izdodas šoreiz parādīt savu labāko sniegumu. Sākoties sacensībām, “Jēkabpils Lūšu” volejbolisti arī notiesāja pirmās spēles, par ko sacensību dalībnieki bija ļoti gandarīti! Jauniešu konkurencē pārliecinošu spēli parādīja un izcīnīja tiesības startēt TOP kausa finālā Jēkabpils Valsts ģimnāzijas volejbolisti- Kārlis Jaundžeikars, Tomass Orste, Marats Selivanovs, Linards Seglērs, Daniels Žukovskis, Timurs Aisens, Ernests Krakops, Norberts Sils, Ralfs Kļaviņš, kuri ar 25:12 uzveica Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandu, ar 25:14 uzveica Aknīstes vidusskolas komandu, ar 25:12 uzveica Salas vidusskolas komandu un ar 25: 16 uzveica Zasas vidusskolas komandu. 2.vieta Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandai, kura ar 25:12 uzveica Aknīstes vidusskolas komandu, ar 25:15 uzveica Salas vidusskolas komandu un ar 25:12 uzveica Zasas vidusskolas komandu. 3.vieta Aknīstes vidusskolas komandai, kura ar 25:15 uzveica Salas vidusskolas komandu un ar 25:13 uzveica Zasas vidusskolas komandu. 4.vieta Zasas vidusskolas komandai, kura ar 25:23 uzveica Salas vidusskolas komandu. Jaunietēm ceļazīmi uz finālu izcīnīja Jēkabpils 3.vidusskolas volejbolistes- Vitnija Krodziniece, Marta Demkova, Katrīna Ģeidāne, Samanta Ņesterenko, Kristiāna Kurša, Sandra Brikmane, Linda Kaņepe, Rēzija Kalniņa, Elīna Džeriņa, kuras ar 25:17 uzveica Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandu, ar 25:11 uzveica Aknīstes vidusskolas komandu, ar 25:14 uzveica Salas vidusskolas komandu. 2.vieta Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandai, kura ar 25:23 uzveica Aknīstes vidusskolas komandu, ar 25:18 uzveica Salas vidusskolas komandu. 3.vieta Aknīstes vidusskolas komandai, kura ar 25:14 uzveica Salas vidusskolas komandu. Sacensībās labākajiem spēlētājiem balvas bija sarūpējusi Evelīna Stalidzāne. Kā sacensību labākos spēlētājus Evelīna apbalvoja Katrīnu Ģeidāni un Ralfu Kļaviņu. Paldies Evelīnai par pieteikšanos šāda veida spēlētāju atbalstam! Paldies laukuma tiesnešiem Edgaram Lambam un Guntim Grigalim! Lai komandām fināla posmā viss izdodas!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe

Ieteikt citiem: