Skolu sporta sacensībās šahā piedalījās 21 dalībnieks no trim skolām. Individuālajā vērtējumā meitenēm uzvara ar 5 punktiem Evelīnai Stikānei (JVĢ), 2.vieta ar 4 punktiem Alisei Laimiņai (Jēkabpils 3.vsk.), 3.vieta ar 3 izcīnītajiem punktiem Alisei Klidziņai (Jēkabpils 3.vsk.). Zēnu individuālajā vērtējumā uzvara ar 6 punktiem Renāram Petrovam (Jēkabpils 3.vsk.), 2.vieta ar 4,5 punktiem viņa komandas biedram Kristeram Policānam un 3.vieta ar 4 punktiem Artūram Maksimovam (Jēkabpils 2.vsk.). Komandu vērtējumā, kur tika ņemti vērā divi labākie meiteņu un trīs labākie zēnu rezultāti, pārliecinoša uzvara ar 21 punktu Jēkabpils 3.vidusskolas komandai. 2.vieta ar 15 punktiem Jēkabpils 2.vidusskolas komandai un 3.vieta ar 8 punktiem Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai. Paldies par sacensību raitu norisi Jēkabpils Sporta skolas šaha trenerim Gunāram Pušmucānam!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe

Ieteikt citiem: