Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionā notika skolu sporta sacensības futbolā 2008.-2009.gadā dzimušajiem zēniem un 2002.-2005.gadā dzimušajiem jauniešiem lielo skolu grupā. Aizraujošas spēles izvērtās 2008.-2009.gadā dzimušajiem zēniem, kur 1.vietas liktenis izšķīrās spēlē starp Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandu un Jēkabpils 3.vidusskolas komandu. Ar rezultātu 2:1 šajā spēlē uzvarēja Jēkabpils 3.vidusskolas komanda, izcīnot sacensībās 1.vietu. Pārējās sacensību spēles uzvarētājiem noritēja sekojoši- ar 2:0 uzvara pret Salas vidusskolas komandu, ar 1:0 uzvara pret Viesītes vidusskolas komandu un ar 0:3 spēle pret Jēkabpils 2.vidusskolas komandu. Jēkabpils 3.vidusskolas komandas uzvaru kaldināja- Markuss Dābols, Haralds Krastiņš, Kristers Juškevičs, Dairis Irbītis, Jānis Irbītis, Emīls Rulietis, Markuss Rulietis, Alekss Bogdanovs, Timurs Andrejevs, Nauris Puķāns. 2.vieta Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai- Oliveram Beķerim, Jurim Celmāram, Emīlam Makaram, Linardam Meijeram, Rolandam Līcim Līcītim, Raivo Krastiņam, Emīlam Vasiļauskam, Emīlam Ieviņam, Haraldam Romanovskim, kuri ar 2:1 uzveica Jēkabpils 2.vidusskolas komandu, ar 2:0 uzveica Viesītes vidusskolas komandu un ar 3:1 uzveica Salas vidusskolas komandu. 3.vieta Jēkabpils 2.vidusskolas komandai- Ričardam Vībānam, Akselam Hohfeldam, Nikitam Dmitrijevam, Kristeram Vīndedzim, Iļjam Anohinam, Danielam Katkovskim, Manuelam Opengeimam, Kristeram Elksnim, Artūram Tomaševskim, kuri ar 6:1 uzveica Salas vidusskolas komandu un ar 2:3 piekāpās Viesītes vidusskolas komandai. 4.vieta Salas vidusskolas komandai, kura ar 1:0 uzveica 5.vietas ieguvējus, Viesītes vidusskolas komandu. Ne mazāk aizraujošas spēles noritēja starp jauniešu komandām, kur uzvaru izcīnīja Jēkabpils 3.vidusskolas futbolisti- Ralfs Beinarovičs, Aivis Šatalovs, Vadims Kapustins, Armands Vasiļevskis, Nauris Polis, Artūrs Dzirkalis, Raivis Randohs, Adrians Hnikins, Kristers Mežinskis, Roberts Sauts, Ralfs Spalviņš, kuri ar 4:2 uzveica Jēkabpils 2.vidusskolas komandu, ar 2:0 uzveica Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandu un ar 0:0 beidzās spēle pret Jēkabpils Agrobiznesa koledžu. 2.vieta Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai- Linardam Seglēram , Rinaram Krusanam, Matīsam Fonabergam, Kārlim Būkam, Emīlam Klidziņam, Andrejam Dubrovskim, Ralfam Uzuliņam, Endijam Bērziņam, Kristiānam Lipenītim, Jānim Censonim. Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komanda ar 3:1 uzveica Jēkabpils 2.vidusskolas komandu un ar 0:0 nospēlēja ar Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandu. 3.vieta Jēkabpils 2.vidusskolas futbolistiem- Aleksandram Brokam, Maksimam Gasparovičam, Aleksandram Ivanovam, Aleksejam Kudrjavcevam, Jegoram Trofimovam, Valērijam Kuļkovam, Arturam Pavlovam, Danilam Smirnovam, Radionam Zaharovam, Viktoram Tučam, kuri ar 1:2 nospēlēja pret 4.vietas ieguvējiem, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandu. Paldies par sacensību spēļu tiesāšanu Jēkabpils Sporta skolas futbola treneriem Valdim Vizulim, Edmundam Zvaigznem un Kārlim Beikertam!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe

Ieteikt citiem: