Ābeļu pamatskolā norisinājās pēdējās skolu sporta volejbola sacensības lielo skolu vecuma grupām, kur tikās paši mazākie skolu volejbolisti, 2012.gadā dzimušie un jaunāki zēni un meitenes. Zēnu konkurencē uzvara Jēkabpils 2.vidusskolas komandai- Agnim Zalakam, Vitālijam Koroļkovam, Andrejam Krilovam, Ralfam Teicānam, Eduardam Kuzņecovam, Kristoferam Poļumickam, Iļjam Raščotnovam, Andrim Voitkam, Ričardam Koļesovam, kuri ar 2:0 (21:18; 21:13) uzveica Jēkabpils 3.vidusskolas komandu, ar 2:0 (21:9; 21:14) uzveica Salas vidusskolas komandu. Sīva cīņa izvērtās par 2.vietu, kur ar 2:1 (18:21; 21:13; 15:10) uzvaru izcīnīja Salas vidusskolas zēni- Markuss Belousovs, Kristiāns Eikens, Patriks Kalve, Adrians Mihailovs, Nils Moskovskis, Arvis Mūrnieks, Uvis Čakstiņš. 3.vieta Jēkabpils 3.vidusskolas volejbolistiem- Edvardam Kitovam, Nilam Rusiņam, Jānim Dzenim, Emīlam Zeltiņam, Larionam Kaļiņinam, Lūkasam Kalnupelniekam. Meitenēm uzvarētājas arī no Jēkabpils 2.vidusskolas- Felicita Jerofejeva, Krista Vidže, Milana Kaniševska, Karlīna Teicāne, Katrīna Bērziņa, Lauma Sola, Katrīna Vībāne, kuras ar 2:0 (21:10; 21:14) uzveica Jēkabpils 3.vidusskolas komandu un ar 2:0 (21:5; 21:3) uzveica Salas vidusskolas komandu. 2.vieta Jēkabpils 3.vidusskolas meitenēm- Margaritai Radionovai, Baibai Bumbulei, Renātei Gurbiņinkai, Martai Iraidei, Agnijai Kalniņai, Rēzijai Tūtarei, kuras ar 2:0 (21:18; 21:13) uzveica 3.vietas ieguvējas, Salas vidusskolas meitenes- Loretu Kačanovu, Evelīnu Novikovu, Loretu Līcīti, Lauru Kovaļenko, Evelīnu Poišu, Amēliju Cankali. Paldies par sacensību spēļu tiesāšanu Edgaram Lambam!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe

Ieteikt citiem: