Biržu pamatskolā notika skolu sporta sacensības galda tenisā, kur katras skolas komanda sastāvēja no diviem dalībniekiem. Komandas savā starpā spēlēja līdz trīs punktu uzvarai. 2011.-2014.gadā dzimušajām meitenēm uzvaru izcīnīja Ābeļu pamatskolas komanda – Diāna Krodziniece un Dita Safonova, 2.vieta Rubeņu pamatskolas meitenēm – Viktorijai Voicekovskai un Terēzei Tulinskai, 3.vieta Biržu pamatskolas meitenēm – Agnesei Tabunovai un Laurai Tetinai. Šīs grupas zēniem uzvara arī Ābeļu pamatskolas komandai – Reinim Kapačam un Artūram Vaniņam. 2.vieta izšķīrās dubultspēlē, kur veiksmīgāki bija Biržu pamatskolas zēni – Mārcis Rusiņš un Vadims Bazilivs, atstājot 3.vietā Rubeņu pamatskolas zēnus – Kristeru Pavloviču un Gustavu Čeirānu. 2008.-2010.gadā dzimušajām meitenēm 1.vieta Ābeļu pamatskolas komandai – Samantai Matešai un Viktorijai Vinogradovai. 2.vieta Biržu pamatskolas komandai – Ancei Bicānei un Agnijai Jevstigņejevai un 3.vieta Rubeņu pamatskolas komandai – Ilvai Andžānei un Sindijai Brakovskai. Šīs grupas zēniem uzvaras liktenis izšķīrās dubultspēlē, kur uzvaru izcīnīja Edvards Geižāns un Kristiāns Tučs (Biržu pamatskola), bet Atis Mundums un Andrejs Židkovs (Ābeļu pamatskola) izcīnīja 2.vietu. 3.vieta sacensībās Marekam Bērziņam un Raivim Gagarinam (Rubeņu pamatskola), bet 4.vieta Kristiānam Tabunovam un Kasparam Geidānam, kuri pārstāvēja Biržu pamatskolas II komandu.

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe

Ieteikt citiem: