Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionā notika skolu sporta sacensības futbolā 2009.-2012.gadā dzimušajiem zēniem un 2006.-2008.gadā dzimušajiem zēniem mazo skolu grupā.
2009.-2012.gadā dzimušajiem zēniem uzvara Biržu pamatskolas futbolistiem- Edvardam Geižānam, Ritvaram Tetinim, Emīlam Lācītim, Kristiānam Tabunovam, Ralfam Bērziņam, Endijam Gromam, Gatim Tetinim, Mārcim Rusiņam, kuri ar 2:0 uzveica 2.vietas ieguvējus- Zasas vidusskolas komandu- Mārtiņu Geižānu, Kristapu Geižānu, Aleksu Maculeviču, Diānu Upenieci, Kārli Lācīti, Mareku Zālīti, Oliveru Gromu, Jāni Rubinu.
2006.-2008.gadā dzimušajiem zēniem uzvara arī Biržu pamatskolas futbolistiem- Nikitam Šopeiko, Markusam Labutim, Adrianam Tabunovam, Edijam Dambrānam, Kristiānam Tučam, Kristapam Tetiniim, Kasparam Geidānam, Nikam Bērziņam, kuri ar 5:0 uzveica Zasas vidusskolas komandu, ar 7:0 uzveica Ābeļu pamatskolas komandu, ar 13:0 uzveica Rubeņu pamatskolas komandu. 2.vieta Zasas vidusskolas komandai- Guntaram Gremzem, Raivo Mikušānam, Danielam Nikolajevam, Endijai Aleksejevai, Igoram Orlovam, Nikolajam Molotovskim, Ginteram Godļevskim, Leonam Nikolajevam, Arnim Puķānam, Edgaram Dilānam, kuri ar 3:2 uzveica Ābeļu pamatskolas komandu , ar 4:1 uzveica Rubeņu pamatskolas komandu. 3.vieta sacensībās Ābeļu pamatskolas komandai- Aleksam Graudumniekam, Aleksandram Potapenko, Danielam Ažušelim, Atim Mundumam, Ivo Borovskim, Denam Komkovam, Marekam Vēverim, Kristiānam Aleksam, Sandim Baltacim, kuri ar 6:0 uzveica Rubeņu pamatskolas komandu.
Paldies par sacensību spēļu tiesāšanu Edmundam Zvaigznem un Ivo Siliņam!
Informāciju sagatavoja Tatjana Donāne, skolu sporta metodiķe
Ieteikt citiem: