Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionā notika skolu sporta sacensības futbolā divām lielo skolu vecuma grupām – 2010. gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem un 2006.-2007.gadā dzimušajiem zēniem. Jaunākajā grupā uzvaru izcīnīja Jēkabpils 2.vidusskolas komandas futbolisti, kuri ar 3:2 uzvarēja Jēkabpils 3.vidusskolas komandu un ar 11:0 uzvarēja Salas vidusskolas komandu. Jēkabpils 2.vidusskolas komandā uzvaru kaldināja- Reinis Jānis Romulāns, Ričards Spūlis, Roberts Vecmuktāns, Daniels Ričards Vitenbergs, Gļebs Anohins, Dins Sekretovs, Kirils Krasuļenko, Aleksandrs Blažuks, Markuss Petkevičs, Markuss Kalniņš, Ralfs Silionovs. 2.vieta Jēkabpils 3.vidusskolas futbolistiem- Tomam Audzeram, Stefanam Budenam, Ervīnam Fiļovam, Nikolai Liepiņai, Gabrielam Gobam, Vestardam Kalvem, Norbertam Antonovičam, Emīlam Haukam, Neo Andrejevam, kuri ar 12:0 uzveica Salas vidusskolas komandu, kam sacensībās 3.vieta. Salas komandas sastāvā spēlēja- Rainers Negruca, Matīss Maskovskis, Ritvars Austriņš, Renārs Krustiņš, Markuss Muraško, Dāvis Līcītis, Jānis Ozols, Helmārs Lasmanis, Martins Mihailovs.
2006.-2007.gadā dzimušajiem zēniem uzvarētāji tika noteikti pēc gūto-zaudēto vārtu attiecības spēlēs, jo divām komandām bija vienāds punktu skaits. Pozitīvāks šis rādītājs bija Jēkabpils 3.vidusskolas komandai, tāpēc arī izcīnīta 1.vieta. Uzvarētājkomandā spēlēja- Uldis Koržiņevskis, Magnus Strazdiņš, Raivis Rulietis, Edijs Viktors Skurjats, Toms Alde, Maksims Borovkovs, Markuss Jeļizarjevs, Kaspars Voitiņš, Jānis Žagars, Rolands Krasavcevs, Linards Stašāns, kuri ar 2:2 nospēlēja ar Salas vidusskolas komandu un ar 4:1 uzveica Jēkabpils 2.vidusskolas komandu. 2.vieta Salas vidusskolas komandai- Rihardam Krastiņam, Maiklam Ozoliņam, Rihardam Stivriņam, Eduardam Čakstiņam, Kristiānam Škagalam, Arturam Dimitrijevam, Mikum Nenišķim, Denisam Odincovam, Mārtiņam Pudānam, kuri ar 3:1 uzveica Jēkabpils 2.vidusskolas komandu, kurai sacensībās 3.vieta. Jēkabpils 2.vidusskolas komandā spēlēja- Artis Smirnovs, Mihails Turčaņinovs, Kirils Bogdanovs, Dmitrijs Ļeonovs, Andrejs Gribs, Artjoms Stepanovs, Oļegs Belovs, Ņikita Boberkovs.
Paldies par sacensību tiesāšanu Jēkabpils Sporta skolas futbola treneriem Valdim Vizulim un Kārlim Beikertam!
Informāciju sagatavoja Tatjana Donāne, skolu sporta metodiķe
Ieteikt citiem: