Salas vidusskolā norisinājās skolu sporta sacensības florbolā 2008.-2011.gadā dzimušajiem zēniem mazo skolu grupā. Piecu komandu konkurencē uzvaru izcīnīja Biržu pamatskolas zēni- Kristiāns Tučs, Kristaps Tetinis, Linards Tabunovs, Kaspars Geidāns, Eduards Geižāns, Ģirts Berķis, Kristiāns Tabunovs, Niks Renārs Melderis, kuri ar 4:0 uzveica Vīpes (Sūnu pamatskola Vīpē) komandu, ar 4:0 uzveica Ābeļu pamatskolas komandu, ar 4:0 Rubeņu pamatskolas komandu, ar 2:2 nospēlēja ar Sūnu pamatskolas komandu. 2.vieta Sūnu pamatskolas komandai- Aivaram Zariņam, Rodrigo Počkeniekam, Nikitai Krjukovskai, Nikitam Kokinam, Adrianam Aleksandram Novohatskim, Maratam Beinarovičam, Kasparam Parfenkovam, Artim Zeimulam, Aronam Vītoliņam, Markusam Liepiņam, kuri ar 6:0 uzveica Sūnu pamatskolu Vīpē, ar 2:1 uzveica Rubeņu pamatskolu, ar 0:3 zaudēja Ābeļu pamatskolai. 3.vieta Rubeņu pamatskolas komandai- Kristeram Romanovskim, Ralfam Latvelim, Tomam Bērziņam, Raivim Gagarinam, Artjomam Ņikitinam, Oliveram Čāmānam, kuri ar 2:1 uzveica Ābeļu pamatskolu (sacensībās izcīnīta 4.vieta), ar 4:0 uzveica Sūnu pamatskolu Vīpē (sacensībās 5.vieta). Paldies par spēļu tiesāšanu Pēterim Krastiņam!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe

Ieteikt citiem: