Ābeļu pamatskolā norisinājās skolu sporta sacensības volejbolā 2010.-2011.gadā dzimušajiem zēniem un meitenēm lielo skolu grupā. Meiteņu konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Jēkabpils 3.vidusskolas komanda- Kitija Prokofjeva, Evelīna Začesta, Emīlija Catlakša, Rēzija Kalviša, Paula Gramane Umbraško, Nikola Liepiņa, Aiga Koržeņevska, Loreta Kovnacka. Jēkabpils 3.vidusskolas komanda ar 2:0 (21:11; 21:3) uzveica Jēkabpils 2.vidusskolas komandu un ar 2:0 (21:8; 21:7) uzveica Salas vidusskolas komandu. Salas vidusskolas meitenes izcīnīja 2.vietu un ar 2:0 (21:7; 21:14) uzveica Jēkabpils 2.vidusskolas komandu. Salas vidusskolas komandā spēlēja- Rēzija Zvaigzne-Elksnīte, Estere Soroka, Melānija Strode, Aleksandra Martinova, Sofija Liepiņa, Estere Brutāne, Katrīna Kleščevska, Viktorija Auziņa. 3.vieta Jēkabpils 2.vidusskolas komandai- Kristiānai Ašakai, Amēlijai Buholcei, Karlīnai Tīnai Krastiņai, Evelīnai Sproģei, Esterei Upeniecei, Margaritai Romanovskai, Karlīnai Jaunušānei. Zēnu konkurencē par 1.vietu tikās Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komanda un Jēkabpils 2.vidusskolas komanda. Spēle izvērtās ļoti interesanta, lai noskaidrotu uzvarētāju, nepieciešami bija trīs seti, kur ar 2:1 (14:21; 21:12; 15:6) uzvarēja Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komanda- Neo Andrejevs, Kristers Navenickis, Oskars Krastiņš, Dāvis Vališins, Renārs Lipša, Kārlis Roberts Buķis, Artūrs Maksimovs. Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komanda uzvarēja arī pārējās sacensību komandas, ar 2:0 (21:7; 21:4) uzvarēja Jēkabpils 3.vidusskolas komandu, ar 2:0 (21:4; 21:3) uzvarēja Salas vidusskolas komandu. 2.vieta Jēkabpils 2.vidusskolas komandas volejbolistiem- Linardam Valainim, Igoram Valainim, Adrianam Zubam, Jegoram Kučikam, Tomam Karpovam, Nilam Voitovam, Romānam Franževam, Reinim Romulānam, kuri ar 2:0 (21:8; 21:4) uzveica Jēkabpils 3.vidusskolas komandu un ar 2:0  (21:2; 21:7) uzveica Salas vidusskolas komandu. Cīņa par 3.vietu arī prasīja triju setu spēli, kur tikās Jēkabpils 3.vidusskolas komanda un Salas vidusskolas komanda, kur ar 2:1 (20:22; 21:12; 15:10) uzvaru spēlē izcīnīja Jēkabpils 3.vidusskolas volejbolisti- Ralfs Čebotarjovs, Gatis Groza, Ivo Spalviņš, Ervīns Fiļovs, Reinis Zutis, Nikolass Bērziņš, Mārtiņš Ivanovs. Paldies par spēļu tiesāšanu Edgaram Lambam un Aivim Kokinam!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe

Ieteikt citiem: