Latvijas čempionāta sieviešu virslīgā 16.septembrī otro panākumu izcīnīja vicečempione “Jēkabpils SS”, kura savā laukumā ar 27:24 uzvarēja “LSPA” handbolistes. Pirms nedēļas sezonu jēkabpilietes atklāja ar spraigā cīņā panāktu neizšķirtu rezultātu pret Latvijas čempionēm “SK Latgols” (28:28).

Spēles pirmajā minūtē rezultātu ar precīzu metienu jau atklāja mājiniece Dina Robežniece (1:0). Nākamajā uzbrukumā sekoja atbildes vārdi no “LSPA” handbolistēm un rezultāts tika izlīdzināts (1:1). Ar neizšķirtu rezultātu pretinieces noslēdza arī pirmo puslaiku (11:11).

Otrajā puslaikā turpinājās sīva cīņa, tāpēc neizšķirts rezultāts bija arī trīs minūtes pirms spēles beigām. Tad jēkabpilietes guva vēl piecus vārtus, kamēr LSPA handbolistes spēja atbildēt ar tikai diviem precīziem metieniem. “Jēkabpils SS” uzvaru izcīnīja ar rezultātu 27:24 un ar trim punktiem kļuva par turnīra tabulas līderi.

Rezultatīvākā spēlētāja uzvarētāju rindās ar astoņiem precīziem metieniem bija Enija Anča, pa pieciem vārtiem guva Sandra Brikmane un Rometa Jukša, bet četrus – Vitnija Paula Krodziniece.

Jēkabpils SS – LSPA 27:24 (11:11)

Jēkabpils SS – Enija Anča 8/12, Sandra Brikmane 5/9, Rometa Jukša 5/13, Amanda Dūma 2/5

Sakarā ar Latvijas nacionālās sieviešu izlases Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm “Jēkabpils SS” komandai nākamā spēle gaidāma vien 21. oktobrī, izbraukumā Salaspilī.

Informācijas avots: handball.lv

Vairāk informācijas: 

https://handball.lv/galleries/jekabpils-ss-spraiga-cina-parspej-lspa

Ieteikt citiem: