MT-1 grupas audzēkņi aizvadītajā sezonā piedalījās Latvijas Futbola federācijas Latgales Jaunatnes  U8 un U9 vecuma grupu čempionātā/festivālā apvienoto Jēkabpils SS/BJFK komandu sastāvos. Šīm vecuma grupām vietas netiek sadalītas un tiek spēlēts 6 pret 6. Daļa audzēkņu spēlēja Latgales U10 (2012. gadā dzimušie un jaunāki)  A grupas čempionātā- tas ir pie gadu vecākiem puišiem, kur spēlē Latgales zonas spēcīgākās komandas un jau tiek spēlēts 8 pret 8.

U8 festivālā tika parādīts labs sniegums, laukumā izcīnot ļoti daudz uzvaru un gūstot daudz vārtu. Arī U9 festivālā tika parādīta ļoti kvalitatīva spēle- tika gūts ļoti daudz vārtu, reti bumbas nokļuva mūsu puišu aizsargātajos vārtos. Nākamgad šī komanda būs veiksmīgi gatava sākt spēlēt 8 pret 8 jau ar cīņu par vietām.

U10 Latgales A grupas čempionātā nedaudz pietrūka, lai aizsniegtos līdz medaļām, astoņu komandu konkurencē tika izcīnīta 4. vieta. Kopumā tika aizvadītas 14 spēles, izcīnot 9 uzvaras un piedzīvojot 5 zaudējumus, kas beigās deva 27 punktus, turnīrā tabulā atpaliekot no 2. un 3. vietas tikai par 3 punktiem. Pēdējā sabraukumā diemžēl tika piedzīvots zaudējums svarīgā spēlē pret Rēzekni (3:5), kas liedza iegūt godalgotās vietas. Pie gadu vecākiem puišiem spēlēja Aleksis Rubenis, Edvards Ozols, Valters Butkus, Tomas Šeškus un Olivers Juzkivs.

(Foto: U9 komanda)

Informāciju sagatavoja Kārlis Beikerts, futbola nodaļas treneris

Ieteikt citiem: