Noslēgusies sezona arī Jēkabpils Sporta skolas U14 vecuma grupas  futbolistiem. Šī viņiem bija otrā sezona lielajā futbola formātā 11 pret 11, un progress ir acīmredzams. Šogad puiši startēja Latvijas čempionāta Meistarības grupā, kurā bija izcīnījuši tiesības startēt pagājušajā gadā, tiekot pie godalgotajām vietām Attīstības grupā. Puiši pierādīja, ka ir pelnījuši spēlēt nākamajā līmenī, ko apliecina gan rezultāti, gan rādītā spēle laukumā pret augsta līmeņa komandām. Sezona ilga gandrīz deviņus mēnešus un rezultējās ar 4.vietu grupā, kā arī puiši ieguva lielu spēļu praksi un pieredzi, kas palīdzēs nākošajā gadā spēlēt ar vēl lielāku pārliecību un uzstādīt vēl augstākus rezultātus.

Attēlā U14 komanda (no sportistu personīgā arhīva)

Informāciju sagatavoja Valdis Vizulis, Jēkabpils Sporta skolas futbola nodaļas treneris

Ieteikt citiem: