Jēkabpils Sporta skolas futbolisti U-13 vecuma grupā startēja Latvijas Jaunatnes čempionāta Elites grupā. Sezona sākās jau pavasarī, martā, un beidzās novembrī. Tika aizvadītas  spriedzes pilnas un emocijām bagātas divdesmit spēles pret šīs vecuma grupas spēcīgākajām Latvijas komandām. Rezultātā iegūta atzinīgā 11.vieta Latvijas mērogā- Jēkabpils futbola vārds beidzot parādījās blakus lielāko Latvijas futbola akadēmiju un klubu nosaukumiem, par ko ir liels gandarījums un lepnums.

Jāpiezīmē, ka sezonas gaitā mūsu audzēknis Ilija Anohins tika izsaukts uz LFF Futbola akadēmijas nacionālo nometni U-13 grupā, kas pielīdzināma šī vecuma Latvijas izlasei, kas ir liels gods un atzinība.

Lepojamies ar komandas sasniegumiem un novēlēsim kārtīgi sagatavoties nākamajai sezonai!

Foto no sportistu personīgā arhīva

Informāciju sagatavoja Valdis Vizulis, futbola nodaļas treneris

Ieteikt citiem: