Basketbolistiem aizvadītajā nedēļā Latvijas Jaunatnes basketbola līgā bija četras spēles un rezultāti ir sekojoši- Nacionālās līgas U14 vecuma grupas 1.marta izbraukuma spēle pret Gulbenes BJSS komandu noslēdzās ar 53:73 (Norberts Antonovičs 27p.), bet par zaudējumu komandai izdevās atspēlēties 4.marta izbraukuma spēlē, kas notika pret Limbažu NSS basketbolistiem, kur rezultāts ir 69:50 (Norberts Antonovičs 22p., Marks Kārkliņš 15p., Kristers Miglāns 14p.). Turpat uzvaru pret mājiniekiem svinēja arī U15 Jēkabpils SS komanda- rezultāts ir 79:66, Raivo Krastiņam 33 punkti un 14 atlēkušās bumbas. Superlīgas U17 vecuma grupas basketbolistiem 5.martā notika mājas spēle pret šī brīža grupas līderiem Rīga/DSN- komandas labā visvairāk punktus ieguva Artūrs Ozoliņš (20p.) un Mārcis Jānis Krūmiņš (16p.), spēles rezultāts 42:91. Paldies visiem puišiem par cīņu!

Attēls no pinterest.com

Ieteikt citiem: