Volejbolā noslēdzies Latvijas Jaunatnes čempionāts ir U16 vecuma grupas komandai trenera Gunta Grigaļa vadībā. Puiši aizvadīja cienīgu sezonu, spītējot traumām un citām likstām iekļuva starp sešām stiprākajām komandām un 29.-30.aprīlī Rīgā piedalījās finālpēlēs. Pirmās dienas spēle notika pret Rīgas Volejbola skolas pirmo komandu un tika aizvadīta četros setos, sīvā sāncensībā rezultējoties ar 1:3 (25:14, 25:27, 10:25, 23:25). Otrā diena pelnīti nesa mūsu komandai uzvaru ar 3:1 pret Minusas Volejbola skolas volejbolistiem (23:25, 26:24, 25:15, 25:17), bet godalgas palika nesasniegta mērķa attālumā, ierindojot mūsu puišus 5.vietā, kur komandas labākā spēlētāja titulu izcīnīja Rihards Stivriņš. Paldies par cīņu!

Dalību Latvijas Jaunatnes čempionātā futbolā Attīstības grupā 27.aprīlī uzsāka U16 vecuma grupas komanda un ar 0:3 piekāpās Sēlijas SS komandai. Sāpīgs sezonas sākums, bet tas ir tikai sākums un vēl ir visas iespējas pierādīt sevi. Arī dalība Latgales Jaunatnes čempionātā/festivālā 25.aprīlī mūsu futbolistiem sākās ar pretinieku pārākumu- pirmajā sabraukumā rezultāts 0:1 mūsu U12 vecuma grupas komandai ir pret Daugavpils FS otro un trešo komandu. Meistarības (A) grupā U14 vecuma grupas futbolistiem mājas spēle 28.aprīlī izvērtās neviennozīmīgi- AFA Olaine komanda mājiniekiem nepiekāpās un spēle noslēdzās ar 1:2.

Vieglatlētiem 27.aprīlī Aizkrauklē risinājās ‘’Metēju diena’’ U16, U14 un U12 vecuma grupām un Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja divi atlēti- Vestards Kalve mājās pārveda sudraba godalgu lodes grūšanā (11,33m) un pelnītu gandarījumu par novada mēroga rekorda uzstādīšanu, savukārt Annijai Bogdanovai sasniegumu kontā divas sāpīgās ceturtās vietas- lodes grūšanā un šķēpa mešanā.

Ieteikt citiem: