Kuldīgā 15. un 16.septembrī norisinājās Lielmeistares Danas Reiznieces- Ozolas 18.Kausa izcīņa šahā un Kuldīgas novada Sporta skolas 59.ceļojošā komandu kausa izcīņa šahā. Sacensībās piedalījās 19 komandas- kopā 60 dalībnieki- no Rīgas, Ventspils, Jēkabpils un Kuldīgas. Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja divas komandas, kopā septiņi dalībnieki. Jēkabpils pirmajā komandā spēlēja Alise Laimiņa, Renārs Petrovs, Martijs Krapovs un Rainers Lapiņš, bet otro komandu pārstāvēja Evelīna Stikāne, Adrija Laimiņa un Aleksandrs Bernāns. Sacensībās teicams  sniegums Alisei Laimiņai- izcīnīta pirmā vieta meiteņu grupā līdz 15 gadiem, kā arī viņa paaugstināja savu ello  par 117 punktiem. Komandu kopvērtējumā Jēkabpils pirmajai komandai 5.vieta.

Informāciju sagatavoja Guntis Jankovskis, Jēkabpils Sporta skolas šaha nodaļas treneris

Ieteikt citiem: