No 13. - 15.janvārim Biznesa augstskolas "Turība" aktu zālē norisinājās Latvijas Jauniešu čempionāta pusfināls klasiskajā šahā zēniem. Laika kontrole 30 minūtes katram dalībniekam + 30 sekundes par gājienu. Kopā čempionātā piedalījās 139 dalībnieki no visas Latvijas, vecuma grupās no U8 līdz U18.

Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja septiņi audzēkņi - U10 grupā Toms Daudziņš, U12 grupā Toms Karpovs, U16 Renārs Petrovs un U18 Dāvis Romanovskis, Artūrs Krastiņš, Kristers Policāns un Ralfs Rinkēvičs . Teicams sniegums Renāram Petrovam - izcīnīta 3. vieta (2 uzvaras, pieci neizšķirti ) un ceļazīme uz Latvijas Jauniešu čempionāta finālu U16 grupā. Jāuzslavē arī Dāvis Romanovskis- viņam sestā vieta, kas arī nodrošina dalību Latvija Jauniešu čempionātā U18 grupā, savukārt Artūram Krastiņam astotā vieta, tādējādi viņš ir pirmais rezervists U18 grupā. Pārējo dalībnieku rezultāti - Toms Daudziņš - 17.vieta, Toms Karpovs -16.vieta, Kristers Policāns -10.vieta, Ralfs Rinkēvičs - 15.vieta.

Attēlā Renārs Petrovs (foto no sportistu personīgā arhīva)

Informāciju sagatavoja Guntis Jankovskis, šaha nodaļas treneris

 

Vairāk informācijas : https://sahafederacija.lv/raksti/1817/43-jauniesi-izcina-pedejas-celazimes-uz-latvijas-cempionatu-finaliem/

Ieteikt citiem: