16. un 17. septembrī Kuldīgas NSS klubā "Poligons" norisinājās Lielmeistares Danas Reiznieces - Ozolas 17. kausa izcīņa un Kuldīgas novada sporta skolas 58. ceļojošā kausa izcīņa šahā. Sacensībās varēja piedalīties jaunieši  un jaunietes vecuma grupā līdz 18 gadiem ieskaitot. Kopā piedalījās 55 dalībnieki- no Rīgas, Daugavpils, Kuldīgas un Jēkabpils.  Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja 6 dalībnieki- Renārs Petrovs, Dāvis Romanovskis, Rainers Lapiņš, Artūrs Maksimovs, Evelīna Stikāne un Alise Laimiņa. Kopvērtējumā par turnīra uzvarētāju kļuva rīdziniece.

No mūsu skolas labākais rezultāts ir Renāram Petrovam (13. vieta). Īpaši jāizceļ Dāvis Romanovskis kā skaistākās turnīra partijas spēlētājs (partijā viņš uzvarēja rīdzinieku Jevgēniju Fiļipovu), par ko arī Dāvim balva no turnīra organizatores Danas Reiznieces - Ozolas.
Paldies arī Dāvja vecākiem par atbalstu!

Foto: Dāvis Romanovskis, skaistākās partijas spēlētāja balvas ieguvējs

Informāciju sagatavoja šaha nodaļas treneris Guntis Jankovskis

Ieteikt citiem: