Piektdien, 5. maijā, Jēkabpils stadionā norisinājās viens no Jēkabpils novada gada lielākajiem sporta notikumiem – 32. Jēkabpils novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U-16, veltītas soļotāja Pētera Zeltiņa, lodes grūdēja Jura Bērziņa un izcilā skolotāja un trenera Franča Sjomkāna piemiņai. Sacensības pulcēja kuplu skaitu vieglatlētu – 345 dalībnieki.

    No Jēkabpils Sporta skolas audzēkņu vidus uz visaugstākā pakāpiena kāpa Eduards Soroka tāllēkšanā pieaugušajiem (6,27 m, treneris Aivars Noris), Edvarts Eglītis augstlēkšanā pieaugušajiem (1,73 m, treneris Ainis Raubiškis) un Dagmāra Midzene augstlēkšanā pieaugušajiem (1,68 m, treneris A. Raubiškis).

    Sudraba medaļas izcīnīja Mārtiņš Renāts Jukšs 1500 m skrējienā U16 (4:43.10, treneris A. Noris).

  Bronzas medaļas saņēma Agate Miglāne 1500 m skrējienā U16 (5:27.46, treneris A. Noris), U16 meiteņu komanda: Annija Bogdanova, Agate Miglāne, Sofija Bokāne un Monta Lapiņa 4x100 m stafetē sievietēm (55.46) un Daniels Ģiedris augstlēkšanā U16 (1,73 m, treneris Ģirts Lamba).

  Jāatzīmē, ka visi pieaugušo konkurencē sasniegtie 32. Jēkabpils novada atklātā čempionāta rezultāti tiek iekļauti Pasaules rangā.

Sacensību rezultāti

Foto galerija

Informācijas avots www.jekabpilssc.lv

Foto: Lāsma Irša

Ieteikt citiem: