No 29. aprīļa  līdz 5. maijam Rīgā, TSI (Transporta un sakaru institūtā) norisinājās Latvijas čempionāts klasiskajā šahā. Čempionāts notika 9 kārtās ar laika kontroli 1 stunda 30 minūtes partijai + 30 sekundes par katru gājienu. Turnīrā kopā piedalījās dažāda vecuma 40 dalībnieki, gan skolnieki, gan pieaugušie.
      Par Latvijas čempionu šahā vīriešu konkurncē pirmo reizi kļuva starptautiskais lielmeistars Toms Kantāns.
     Jēkabpili pārstāvēja 3 dalībnieki - Eira Sarnovska ierindojās 10.vietā, Nikolajs Krilovs izcīnīja augsto 6. vietu, savukārt Jēkabpils Sporta skolas audzēknim Renāram Petrovam 23. vieta, kas ir uzskatāms par teicamu sniegumu, jo viņš ir apsteidzis vairākus pieredzējušus meistarkandidātus, izpildījis pirmo MK (meistarkandidāts) normu un paaugstinājis savu klasiskā šaha reitingu par 162 ( ! ) punktiem.

Treneris Guntis Jankovskis

Ieteikt citiem: