Vieglatlētu starti Lubānā

Vieglatlētika

Aizvadīts „Madonas Gada jaunatnes vieglatlēts 2016” 2.posms, kurp spēkus pārbaudīt devās arī Jēkabpils sporta skolas vieglatlēti. Starp A grupas jaunietēm tāllēkšanā otro labāko rezultātu uzrādīja Melisa Ostrovska. Starp B grupas meitenēm Dagnija Upeniece izcīnīja 2.vietu tāllēkšanā, bet kā trešā finišēja 100m skrējienā.

Lauras Stivriņas kontā divas sudraba medaļas – 1500m un lodes grūšanā, bet Tabitai Tīnai Lūkai bronza 1500m distancē. Starp C grupas meitenēm 100m distancē visātrākā bija Klinta Lindāne, bet 600m skrējienā viss goda pjedestāls jēkabpilietēm – 1.vieta Elīnai Tumšai, 2.v. – Lāsmai Zemītei un 3.v. – Karīnai Isakovai. Savukārt, tāllēkšanas sektorā Elīnai sudrabs, bet Lāsmai – bronza. Katrīna Nikola Jukšinska kļuva par divkārtēju zelta medaļnieci – bumbiņas mešanā un lodes grūšanā. Starp sacensību jaunākajiem dalībniekiem D grupā dubultuzvara Dagmārai Midzenei – 60m un tāllēkšanā, bet Sandrai Brikmanei 600m un bumbiņu mešanā. Savukārt, Elzai Paveļjevai 2.vieta 60m skrējienā un 3.vieta tāllēkšanā. Jāpiezīmē arī, ka papildus pie zelta medaļām Sandras kontā sudrabs lodes grūšanā, bet Dagmāras – bronza bumbiņas mešanā.

Savukārt, starp B grupas zēniem trīs reizes kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena Jānis Vilnrags – gan 1500 m distancē, gan šķēpa mešanā, gan arī lodes grūšanā. Tāllēkšanas sektorā Ralfs Lipenītis uzrādīja trešo labāko rezultātu. Starp C grupas zēniem par divkārtēju zelta medaļnieku kļuva Kristers Mežinskis – 600m un bumbiņas mešanā. Markusa Urtāna kontā zelts tāllēkšanā un sudrabs 600m skrējienā. Savukārt, Edvarts Eglītis bija otrais labākais bumbiņas mešanā. Starp sacensību jaunākajiem dalībniekiem gan 60m, gan arī 600m skrējienos kā pirmais finišēja Emīls Lamba. Bet par zelta medaļnieku lodes grūšanā kļuva Donats Urtāns.