Sporta skolas vieglatlētu komanda treniņu nometnē Lietuvā

Kategorija: Vieglatlētika

Skolēnu brīvdienās, no 19. līdz 27.oktobrim sporta skolas 17 vieglatlēti piedalījās mācību treniņu nometnē Druskinikos (Lietuva), lai veiksmīgi sagatavotos nākamā gada sacensību sezonai.

Tika ieguldīts liels treniņu darbs. Vadošie atlēti treniņa procesā veica lielu apjomu dažādu vingrinājumu, noskrieti apmēram 180 km kross, izpildīti vairāki tūkstoši atspērienu, kā ari sprinta vingrinājumi. Jaunajiem sportistiem, kas nometnē bija pirmo reizi, labu piemēru, kā trenēties rādija sporta skolas audzēkņi Aleksandrs Kucs, Edvīns Voitiņš, Zane Zemīte, Lāsma Zemīte, kas jau tagad ir izpildījuši sporta meistara kandidāta normatīvus.

Paldies visiem par lielisko darba atmosfēru nometnē. Tā aktīvi turpinot trenēties, neizpaliks arī augstu rezultātu sasniegumi.

Sporta skolas treneris Aivars Noris