Atlases sacensības ISF PČ J.Humberta kausam vieglatlētikā

Kategorija: Vieglatlētika

2.oktobrī Višķu stadionā (Daugavpils novads) notika atlases sacensības vieglatlētikā skolu komandām atlasei uz pasaules čempionātu Horvātijā, Splitā. Lielisku panākumu guva Jēkabpils 3.vidusskolas vieglatlētu meiteņu komanda, kas izcīnīja 1.vietu un tiesības pārstāvēt Latviju pasaules skolu čempionātā.

Komandu vērtējumā tika izcīnīta pārliecinoša uzvara un tuvākā komanda no Siguldas tika pārspēta vairāk kā par 110 punktiem. Uzvaras izcīnīja Lāsma Zemīte 100m/b-15,87sek, augstlēkšanā-1,70m, Katrīna Nikola Jukšinska – šķēpa mešanā, Ieva Ivanova – 100m, kā arī pārējās meitenes Zane Zemīte, Elīna Tumša, Kristīne Ivanova startēja veiksmīgi savās disciplīnās.

Tagad jāgatavojas startam čempionātā Horvātijā un veiksmīgi jāpārstāv mūsu valsts pasaules skolu čempionātā. Jāatzīmē zēnu komandas starts, kuri izcīnīja 3.vietu, zaudējot Siguldas un Balvu skolu sportistiem. No zēniem veiksmīgākais bija Jānis Vilnrags – 1.vieta 110m/b skrējienā un augstlēkšanā.

No vēstures: pirms 10 gadiem Jēkabpils 3.vidusskolas meiteņu komanda startēja J. Humberta kausa pasaules čempionātā Tallinā, kur ieguva 13.vietu, analizējot 2018. gada startus mūsu pilsētas komanda var sasniegt daudz augstākus panākumus nekā iepriekšējie sportisti.

Novēlēsim sportistiem veiksmīgi sagatavoties 2019. gada sezonai.