Telpu futbols lielo skolu meitenēm

Skolu sports

Salas vidusskolā tikās triju skolu komandas, lai piedalītos skolēnu sporta spēļu sacensībās telpu futbolā 2003.-2005.gadā dzimušajām meitenēm lielo skolu grupās. Uzvarēja Salas vidusskolas komanda- Sanija Grāviņa, Samanta Grigorjeva, Kristīne Raģe, Linda Popova, Darja Andronova, Jūlija Jeršova, Railija Kačanova, kuras ar 1:1 nospēlēja ar Viesītes vidusskolas komandu un ar 3:1 uzvarēja Jēkabpils 3.viduskolas komandu. 2.vieta Viesītes vidusskolas komandai- Samantai Saturiņai, Antai Narkevičinai, Klintai Narkevičinai, Lindai Luksteniecei, Annijai Liepiņai, Adrianai Juškevičai, Sintijai Caunei, Sandrai Cānei, Lanai Aļohno, kuras ar 1:1 nospēlēja ar Jēkabpils 3.vidusskolas komandu, kurai sacensībās 3.vieta. Jēkabpils 3.vidusskolas komandā spēlēja- Sabīne Minkova, Samanta Kalniņa, Liāna Līce-Līcīte, Laura Ozoliņa, Jūlija Ivanova, Loreta Kalve, Paula Sorokina, Anastasija Belugina. Paldies par sacensību spēļu tiesāšanu Salas vidusskolas sporta skolotājam Pēterim Krastiņam!

Tatjana Donāne, skolu sporta metodiķe