Tautas bumbā dubultuzvara Jēkabpils 3.vidusskolas komandām

Kategorija: Skolu sports

uzvaretajas-jekabpils-3-vidusskolas-meitenesJēkabpils 3.vidusskolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības tautas bumbā 2006.gadā dzimušajiem zēniem un meitenēm lielo skolu grupā. Zēniem spēkiem mērojās piecu skolu komandas, kur spēcīgāki izrādījās Jēkabpils 3.vidusskolas komandas zēni – Artūrs Ozoliņš, Gatis Puriņš, Ernests Daģis, Magnuss Strazdiņš, Jānis Žagars, Ralfs Eglītis, Kristaps Zalāns, Nauris Pinne, Alans Mazurovs, Emīls Lamba, Maksims Borovkovs. 2.vieta Jēkabpils pamatskolas komandas zēniem – Rinaldam Solam, Linardam Samulam, Renāram Seilim, Markusam Miezākam, Robertam Fišeram, Ervinasam Jasam, Tomam Aldem, Kasparam Voitiņam, Arvim Prokopenko, Gustavam Albertam Gumbelim, Emīlam Dalbem. 3.vieta Jēkabpils 2.vidusskolas komandas zēniem  – Arturam Buiko, Mariusam Balim, Viktoram Zaharovam, Amiram Šlotskim, Vadimam Marjonovam, Kevinam Kevlijam, Aleksandram Baklanovam, Denisam Štikovskim, Daniilam Einorim, Rinaldam Tihanovskim, Oļegam Belovam. 4.vieta Aknīstes vidusskolas zēniem un 5.vieta Krustpils pamatskolas zēniem. Meiteņu konkurencē arī piedalījās piecas komandas, kur uzvaru izcīna arī Jēkabpils 3.vidusskolas komanda – Elīza Paveļjeva, Diāna Līce-Līcīte, Marina Golovaņa, Sabina Uļjanova, Angelina Krasovska, Paula Reševska, Katrīna Leiskina, Karīna Ponomareva, Patrīcija Kulikovska, Kristiāna Bērziņa, Paula Kancāne, Sintija Aizporiete, 2.vieta Jēkabpils pamatskolas meitenēm – Evelīnai Kuzmanei, Evelīnai Korolikai, Katrīnai Lucivai, Kristīnei Alensonei, Rēzijai Vītolai, Esterei Tomiņai, Sārai Kellerei, Annijai Zarenko, Kristiānai Ustiņenkovai, Dignai Konovalovai, Rēzijai Kurnosenko, Lāsmai Gasulei. 3.vietu sacensībās izcīnīja Krustpils pamatskolas komanda – Nikoleta Juraško, Amanda Dūma, Viktorija Armale, Dana Riekstiņa, Arta Skrīvele, Ieva Estere Maševska, Jana Osipova, Zane Jeruma, Megija Romanovska, Viktorija Lapiņa, Amanda Bisniece. 4.vieta sacensībās Jēkabpils 2.vidusskolas meiteņu komandai, 5.vieta Aknīstes vidusskolas meiteņu komandai. Paldies par raitu sacensību norisi Jēkabpils 3.vidusskolas sporta skolotājiem Vitai Brikmanei, Modrim Osvaldam, Ainim Raubiškim un viņu palīgiem tiesnešiem!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe