Skolēnu sporta spēļu sacensībās futbolā uzvar Rubeņu pamatskolas komanda

Skolu sports

Biržu pamatskolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības futbolā 2002.-2005.gadā dzimušajiem zēniem mazo skolu grupā, kur piedalījās septiņu skolu komandas. Spēles notika divās apakšgrupās – 1.apakšgrupā spēcīgāka izrādījās Biržu pamatskolas komanda, kura ar 2:0 uzveica Ābeļu pamatskolas komandu, ar 2:0 uzveica Sūnu pamatskolas komandu un ar 0:0 nospēlēja ar Zasas vidusskolas komandu. Šīs apakšgrupas 2.vieta – Zasas vidusskolas komanda ar 0:0 nospēlēja spēli ar Ābeļu pamatskolas komandu un ar 2:0 uzveica Sūnu pamatskolas komandu. Ābeļu pamatskolas komanda ar 4:0 uzveica Sūnu pamatskolas komandu, kas ierindojās sacensībās 7.vietā. 2.apakšgrupā spēcīgāka izrādījās Mežāres pamatskolas komanda, kura ar 1:0 uzveica Rubeņu pamatskolas komandu un ar 1:0 uzveica Dignājas pamatskolas komandu. Šajā apakšgrupā Rubeņu pamatskolas komanda ar 2:0 uzveica Dignājas pamatskolas komandu. Tādējādi 1.pusfināla spēlē tikās Biržu pamatskolas komanda un Rubeņu pamatskolas komanda, ar 2:1 uzvara Rubeņu komandai. 2.pusfināla spēlē tikās Mežāres un  Zasas komandas, kur pamatlaiks beidzās neizsķirti, bet pēcspēles soda sitienos ar 2:1 uzvar Mežāres pamatskolas komanda. Spēlē par 5.-6.vietu tikās Dignājas pamatskolas komanda un Ābeļu pamatskolas komanda, ar 1:0 uzvara un 5.vieta Ābeļu pamatskolas komandai. Par 3.-4.vietu spēle notika starp Biržu pamatskolas un Zasas vidusskolas komandām, kur spēles pamatlaiks beidzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet pēcspēles soda sitienos ar 2:0 uzvar un izcīna 3.vietu Zasas vidusskolas zēni – Alvis Aizupietis, Dāvis Simkovičs, Edijs Simkovičs, Santis Griķupelis, Alens Niks Ļapustins, Mārcis Gremze, Egīls Austrums, Jānis Rancāns, Artūrs Markovskis. Spēle par 1.-2.vietu noritēja starp Mežāres un Rubeņu pamatskolām- galarezultāts 4:0 Rubeņu komandas labā. Uzvarētāju komandā spēlēja – Artis Geižāns, Oskars Šoldris, Aivis Marcinkevičs, Mareks Petenko, Sandis Ivanovs, Jānis Zālītis, Mairis Rubiķis, Ralfs Valainis, Mairis Baltmanis. 2.vieta Mežāres pamatskolas komandai- Viktoram Maklakovam, Jānim Bogdanovam, Milanai Škrjabai, Viktoram Morozovam, Vladam Pentelejevam, Vadimam Bogdanovam, Darjai Ivanovai, Danilam Carjovam, Endijam Dancim. Paldies par sacensību spēļu tiesāšanu Jēkabpils Sporta skolas futbola nodaļas treneriem Raimondam Gailim un Edmundam Zvaigznem!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe