Skolēnu sporta spēļu sacensības futbolā lielo skolu grupā

Skolu sports

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionā notika skolēnu sporta spēļu sacensības futbolā 1999.-2002.gadā dzimušajiem jauniešiem un 2005.-2006.gadā dzimušajiem zēniem lielo skolu grupā. Jauniešiem uzvara Jēkabpils 2.vidusskolas komandai – Vladislavam Skačko, Oļegam Harčenko, Ērikam Līcim, Iļjam Stogovam, Vladislavam Libikam, Maksimam Tavkinam, Aleksandram Kucam, Viktoram Šemjakinam, Denisam Golubevam, Ivaram Kalniņam, kuri nospēlēja 0:0 ar Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandu, ar 3:0 uzveica Jēkabpils 3.vidusskolas komandu, ar 1:0 uzveica Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandu. 2.vieta Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandai – Kasparam Galdiņam, Ričardam Platmalniekam, Jaroslavam Mačulim, Armandam Tiltiņam, Arvim Rutkim, Kasparam Ceimeram, Aivim Batarāgam, Matīsam Poikānam, Jānim Mežinskim, kuri ar 0:3 piekāpās Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai un ar 2:1 uzveica Jēkabpils 3.vidusskolas komandu. 3.vieta Jēkabpils 3.vidusskolas komandai – Jānim Kalniņam, Edvīnam Jaunzemam, Aivaram Daņilovam, Adrianam Čiekuram, Ritvaram Zalānam, Dainim Lazdānam, Rolandam Ozoliņam, Emīlam Repeļam, Kristiānam Romanovskim, kuri savstarpējā spēlē ar 2:0 uzveica Jēkabpils Valsts ģimnāzijas  komandu. 2005.-2006.gadā dzimušajiem zēniem sacentās septiņu skolu komandas, tādēļ vispirms izspēles notika divās apakšgrupās, tad apakšgrupu 1. un 2.vieta izspēlēja pusfinālu, tad notika spēles par 3.vietu un par 1.vietu. 7.vieta sacensībās Jēkabpils 2.vidusskolas komandai, kura apakšgrupā ierindojās 4.vietā un tālākajās izspēlēs nepiedalījās. Jēkabpils 2.vidusskolas komanda ar 0:3 piekāpās Salas vidusskolas komandai, ar 0:10 piekāpās Jēkabpils 3.vidusskolas komandai un ar 1:4 piekāpās Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai. Abu grupu 3.vietas ieguvējas tikās spēlē par 5.-6.vietu, kur ar 2:0 Salas vidusskolas komanda uzveica Jēkabpils pamatskolas komandu. Pirmajā pusfināla spēlē Viesītes vidusskolas komanda ar 3:1 uzveica Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandu, otrajā pusfināla spēlē Jēkabpils 3.vidusskolas komanda ar 2:0 uzveica Krustpils pamatskolas komandu, tādējādi spēlē par 3.vietu tikās Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komanda un Krustpils pamatskolas komanda. Šajā spēlē pamatlaiks beidzās ar rezultātu 2:2, bet pēcspēles soda sitienos  ar 3:2 uzvar un sacensībās izcīna 3.vietu Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komanda- Rinārs Krušāns, Andrejs Dubrovskis, Matīss Fonabergs, Matīss Spitāns, Armands Griņevskis, Rihards Podāns, Kristers Landzāns, Edgars Navenickis, Renārs Rimicāns. Spēlē par 1.-2.vietu tikās Viesītes vidusskolas komanda un Jēkabpils 3.vidusskolas komanda, spēles pamatlaiks beidzās ar 1:1, pēcspēles soda sitienos ar 7:6 uzvar un sacensībās 1.vietu izcīna Viesītes vidusskolas komanda – Tomass Stumbiņš, Endijs Vecumnieks, Artūrs Čelnovs, Justs Alens Plēsums, Jānis Justs Čičinskis, Adrians Mārcis Prodnieks, Markuss Raivo Savickis, Pēteris Rendijs Roze, Valerijs Caps, Artis Zvaigzne. 2.vieta Jēkabpils 3.vidusskolas komandai – Edijam Bokānam, Uldim Koržiņevskim, Raivim Rulietim, Magnusam Strazdiņam, Artūram Ozoliņam, Ralfam Eglītim, Gatim Puriņam, Kristeram Ignatjevam, Jurim Stikānam, Kasparam Ostrovskim, Kristapam Zalānam. Paldies par sacensību spēļu tiesāšanu Jēkabpils Sporta skolas futbola nodaļas treneriem Raimondam Gailim un Edmundam Zvaigznem.

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe