Noslēdzies skolēnu basketbols

Kategorija: Skolu sports

uzvaretajas-meitenu-konkurence-mezares-pamatskolas-komanda-skolotajs-vladimirs-golubevsĀbeļu pamatskolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības basketbolā 2005.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem un meitenēm mazo skolu grupā. Zēnu konkurencē spēkiem mērojās piecas komandas, kur uzvaru izcīnīja Ābeļu pamatskolas zēni – Niks Klints, Ričards Butāns, Agris Krodzinieks, Armands Petrovskis, Mārtiņš Grigorjevs, Kristaps Eņģevīrs, Artūrs Lazdāns, Alvis Saņikovs, kuri ar 14:11 uzvarēja Biržu pamatskolas komandu, ar 14:2 Sūnu pamatskolas komandu, ar 27:10 Mežāres pamatskolas komandu, ar 16:4 Dignājas pamatskolas komandu. 2.vieta Dignājas pamatskolas zēniem – Aigaram Leiskinam, Jānim Zigatam, Markusam Kusiņam, Iļjam Loginovam, Danielam Tomam Salmiņam, Edgaram Dilānam, Rolandam Punculim, Līgai Daģei, Kristapam Loginovam, kuri ar 18:9 uzvarēja Biržu pamatskolas komandu, ar 5:2 Sūnu pamatskolas komandu, ar 6:8 zaudēja Mežāres pamatskolas komandai. 3.vieta Sūnu pamatskolas zēniem –Jurim Jastrabovičam, Emīlam Sīpolam, Mārtiņam Grebežam, Kristeram Zepam, Ralfam Dambrānam, Emīlam Ločmelim, Raineram Vilcānam, kuri ar 14:9 uzveica Biržu pamatskolas komandu, ar 14:7 uzveica Mežāres pamatskolas komandu. 4.vieta Biržu pamatskolas komandai, kas ar 14:4 uzveica 5.vietas ieguvējus – Mežāres pamatskolas komandu. Meiteņu konkurencē piedalījās četras komandas, par uzvarētājām kļuva Mežāres pamatskolas meitenes – Darja Ivanova, Sofija Golubova, Sarma Vītoliņa, Dagnija Vītoliņa, Elīna Ivanova, kuras ar 11:4 uzveica Ābeļu pamatskolas komandu, ar 12:6 uzveica Sūnu pamatskolas komandu, ar 14:6 uzveica Biržu pamatskolas komandu. 2.vieta Ābeļu pamatskolas meitenēm – Katei Bokānei, Vanesai Melindai Kuklai, Elīnai Strašnovai, Lindai Petrovskai, Madarai Bergai, Viktorijai Amolai, kuras ar  21:14 uzveica Sūnu pamatskolas komandu, ar 15:6 uzveica Biržu pamatskolas komandu. 3.vieta Sūnu pamatskolas meitenēm – Rēzijai Kalniņai, Unai Kivleniecei, Milandrai Zeimulei, Santai Leitānei, Kristenai Ulmanei Sidorenkovai, Kristiānai Kuršai, kuras ar 15:8 uzveica Biržu pamatskolas meitenes, kurām 4.vieta. Par sacensību raitu norisi rūpējās laukuma tiesneši Edgars Lamba un Tomass Krastiņš.

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe